Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 16.00-17.00.

 Matična šola  Vojnik
 Ime Priimek Razrednik Govorilna ura  
Gorečan Klementina 1. a četrtek, 12.15 – 13.00  
Winder Pantner Klavdija 1. b torek,  12.15 – 13.00  
Dimec Monika 1. c torek, 7.30 – 8.15  
Kralj Jelka 1.a 1.c četrtek, 12.15  – 13.00 (1. a),  torek, 7.30 – 8.15 (1. c)  
Golež Simone 1.b torek, 12.15 – 13.00  
Agrež Urška 2. a torek, 11.05 – 11.50  
Krajnc Anka 2. b torek, 09.10 – 9.55  
Škorjanc Nataša 3. a torek, 11.55-12.40  
Fidler Mateja 3. b petek,11.05 – 11.50  
Humski Kaja 4. a petek,11.05 – 11.50  
Stropnik Maša 4. b ponedeljek, 10.15 – 11.00  
Jančič Barbara 4. c torek, 9.25 – 10.10  
Ahtik Polona 5. a torek, 10.15 – 11.00  
Štokovnik Jure 5. b ponedeljek, 9.25 – 10.10  
Zupančič Katja 5. c torek, 09.10 – 9.55  
Ošlak Vilma 6. a četrtek, 10.15 – 11.00  
Suholežnik Robi 6. a sor. ponedeljek, 08.20 – 9.05  
Jager Nataša 6. b ponedeljek, 10.15 – 11.00  
Čakš Branka 6. c sreda, 10.15 – 11.00  
Fenko Igor 6. c sor. ponedeljek, 08.20 – 9.05  
Jager Čakš Petra 6.b četrtek, 09.10 – 9.55  
Lujanac Martina 7. a četrtek, 11.05 – 11.50  
Kovač Jurčenko Urška 7. a sor.  po dogovoru  
Rojc Marjana 7. b četrtek, 11.05 – 11.50  
Luković Maja 7. b sor.  ponedeljek, 11.05 – 11.50  
Klinc Metka 7. c torek, 10.15 – 11.00  
Smerke Nina 7. c sor. po dogovoru  
Šarlah Simona 7. d četrtek, 11.55 – 12.40  
Uranič Jure 7. d sor. četrtek, 11.05 – 11.50  
Hedžet Tatjana 8. a ponedeljek, 11.05 – 11.50  
Korošec Anja 8. a petek, 09.10 – 9.55  
Eler – Jazbinšek Lidija 8. b sor. po dogovoru  
Ambrož Aleksandra 8. c sreda, 10.15 – 11.00  
Krajnc Ivanka 8. c sor. ponedeljek, 2. ura  
Ojsteršek Bliznac Barbara 8. d torek, 10.15 – 11.00  
Kožuh Amalija 8. d sor.  torek, 10.15 – 11.00  
Podlesnik Valerija 8.a po dogovoru  
Poteko Urh 9. a torek, 09.10 – 9.55  
Zupanc Sara 9. a sor. ponedeljek, 11.05 – 11.50  
Filipčič Dragica 9. b torek, 11.05 – 11.50   
Verdev Eva 9. b sor. petek, 10.15 – 11.00  
Strnad Ermenc Petra 9. c četrtek, 10.15 – 11.00  
Godec Leonida 9. c sor. četrtek, 10.15 – 11.00  
Rojc Gregor 9. d torek, 09.10 – 9.55  
Guček Mojca 9. d sor. po dogovoru  
Bastič Polona   sreda, 10.15 – 11.00  
Belej Janja   četrtek, 10.15 – 11.00  
Buršič Mojca   petek, 11.05 – 11.50  
Čerenak Nataša   po dogovoru  
Jager Tejka   po dogovoru  
Kladnik Sorčan Emilija   ponedeljek, 10.15 – 11.00  
Kolin Vesna   sreda, 9.25 – 10.10  
Kovač Katja   sreda, 11.05 – 11.50  
Kovačič Maja   po dogovoru  
Lavre Ana   četrtek,  11.05 – 11.50  
Lesjak Nika   po dogovoru  
Stropnik Sanja   torek, 11.05 – 11.50   
       
  POŠ Socka
Rudnik Irena   ponedeljek, 11.05 – 11.50  
Štimulak Lidija   torek, 11.05 – 11.50  
Pirman Veronika 1., 2. s četrtek, 11.05 – 11.50  
Jelenski Napotnik Suzana 3. s ponedeljek, 11.50 – 12.35  
Skok Sabina 4., 5. s sreda, 11.05 – 11.50  
Buršič Mojca   sreda, 13.05 – 13.50  
Drobnič Grosek Maja   ponedeljek, 11.05 – 11.50  
  POŠ Nova Cerkev
Penič Sabina 1. n torek, 7.30 – 8.15  
Vrečko Lidija 2. n sreda, 08.20 – 9.05  
Grobelnik Ida 3. n ponedeljek, 10.15 – 11.00  
Ferlic Damjana 4. n ponedeljek, 11.05 – 11.50  
Kotnik Vesna 5. n ponedeljek, 12.15 – 13.00  
Buršič Mojca   četrtek, 9.25 – 10.10  
Kojc Petra   ponedeljek, 10.15 – 11.00  
Rudnik Irena   ponedeljek, 11.05 – 11.50  
       
       
       
       
  POŠ Šmartno v Rožni dolini
Kralj Milanka 1., 3. š torek, 07.30 – 8.15  
Goršič Eva 2. š ponedeljek, 10.15 – 11.00  
Mažič Natalija 4., 5. š četrtek, 10.15 – 11.00  
Kolin Vesna   sreda, 12.15 – 13.00   
Lilija Nuša   po dogovoru  
Štadler Maja   po dogovoru