Prijava na OPB  OPB (3. in 4. razred)

1. Po prijavi v LoPolis poiščite v oknu ob levem robu povezavo: Predmeti/Dejavnosti
    .
  2. Prikazalo se bo okno, kjer lahko izberete Prijavo v oddelek podaljšanega bivanja.
    .
    (Spodnje slike povečate s klikom na sliko.)ščite

.
  3. Kliknite na Prijava v oddelek podaljšanega. Nujno v nadaljevanju strani izberite tudi ure ob katerih bo otrok odšel iz šole (13:00, 14:00, 15:00 in 16:00)* in zapišite kdo vse lahko otroka odpelje.  Če boste izbrali Otrok ne bo obiskovalOPBja vam časa odhoda ni potrebno zapisovati!

V vsakem primeru tudi tukaj nujno pritisnite SHRANI na dnu strani!

* Zaradi organizacije popoldanskih dejavnosti je možno po otroka priti le ob določenih urah in sicer:  13.00, 14.00, 15.00 in 16.00. Izven teh terminov bo šola zaprta!  V primeru, da boste zapisali ure izven teh vrednosti, bomo vaše zapise zaokrožili na navedene čase navzgor. (Primer: zapis 14:15 bo  zaokrožen 15:00.)