Učencem, ki imajo v letnem programu izvajanje kolesarskega izpita pred izvedbo izpita dodelimo AAi podatke in jim kreiramo e-naslov. To so učenci 5. razredov in nekateri učenci 4. razredov POŠ. S tem učenci poleg podatkov za izvedbo kolesarskega izpita pridobijo tudi možnost uporabe licenčne verzije paketa MS Office365, licence za namizne programe Office in še nekaj drugih spletnih orodij.

Za AAi naslov in Office 365 pa lahko zaprosite tudi že v nižjih in višjih razredih, če te licence učenec še nima.


  Navodila – AAi –  splošno   Navodila – AAi – Kolesarski   Podaljšanje licence

Če bi želeli uporabljati Office365, nam to sporočite na: gesla(at)os-vojnik.si (lahko pa izpolnite tudi kontaktni obrazec)
V prošnji navedite, za katerega otroka bi želeli licenco. Podatke za dostop in navodila bomo posredovali na učenčev LoPolis.