MATIČNA ŠOLA VOJNIK 2022/2023 – razredna stopnja

 

  INTERESNA DEJAVNOST  RAZRED  MENTOR  TERMIN
 Planinski krožek 1.  Katja Kovač  sobota, po dogovoru
 Črkolandija 1.  Klementina Gorečan  torek, 0.ura
 Gibanje za zabavo 1.  Monika Dimec  ponedeljek, 6.ura
 OPZ  1.   Klavdija Winder Pantner   sreda 6. ura
 OPZ  2.  Kaja Humski   sreda, 6. ura 
 Razgibajmo se  2.   Urška Agrež   četrtek, 6. ura
 Planinski krožek  2.   Urška Agrež   sobota po dogovoru
 Pravljično ustvarjalni krožek  2.   Anka Krajnc   torek, 5. ura
 Igriva košarka  3.  Robert Suholežnik    ponedeljek, 0. ura
 ŠPORTNE IGRE 3.  Maša Stropnik  četrtek, 0. ura
 OPZ  3.   Kaja Humski   sreda, 6. ura 
 Računalniški krožek  3.   Urška Agrež Anka Krajnc   torek, 0. ura
 Dramski krožek  3.   Monika Dimec   sreda, 12.15-13.00
 Ročne spretnosti  3.   Katja Zupančič   ponedeljek, 6 .ura
 Razgibajmo možgane 4.  Barbara Jančič  ponedeljek, 0. ura
 Igriva košarka  4.  Robert Suholežnik   ponedeljek, 0. ura
 Otroški pevski zbor  4.  Janja Belej   sreda, 6. ura
 Moštvene igre   4.   Maša Stropnik   petek, 0. ura
 Planinski krožek  4.   Maša Stropnik   sobota, po dogovoru
 Atletika  4.   Polona Ahtik   sreda, 0. ura
 Mlajši mladinski pevski zbor 5.  Janja Belej  četrtek, 0. ura
 Prometni krožek 5.  Jure Štokovnik,
 Polona Ahtik,
 Katja Zupančič
 četrtek, 6. ura
 Planinski krožek 5.  Jure Štokovnik  sobota po dogovoru
 Igriva košarka  5.  Robert Suholežnik   ponedeljek, 0. ura
 Razgibajmo možgane 5.  Barbara Jančič  ponedeljek, 0. ura
 Moštvene igre  5.   Maša Stropnik   torek, 0. ura
 Angleški klub  5.   Ana Lavre   torek, 0. ura
 Planinski krožek  5.   Polona Ahtik   sobota po dogovoru
 Atletika  5.   Polona Ahtik   petek, 0. ura

     

MATIČNA ŠOLA VOJNIK – Predmetna stopnja          

  INTERESNA DEJAVNOST    MENTOR  TERMIN
 Modelarski krožek  6. do 9. r  Petra Strnad Ermenc  vsak drugi četrtek v mesecu 14.00 – 17.00
 Utrinek-astronomija  6. in 7. r  Tatjana Hedžet  četrtek, 0 ura, po dogovoru
 Astronomija  8. in 9. r  Tatjana Hedžet  po dogovoru
 Bralna značka  8. in 9. r  Barbara Ojsteršek Bliznac  petek, 0. ura, po dogovoru
 Mladinski pevski zbor  7. do 9. r  Emilija Kladnik Sorčan  ponedeljek, torek, četrtek 0. ura
 Mlajši mladinski p. z. 5. in 6. r  Janja Belej  četrtek, 0. ura
 Namizni tenis  6. do 9. r  Urh Poteko  sreda, 0. ura
 Igre z žogo  6. do 9. r  Urh Poteko  ponedeljek, 0. ura
 Odbojka  6. do 9. r  Urh Poteko  ponedeljek, 0. ura
 Geografija domačega kraja  6. do 9. r  Ana Lavre  po dogovoru, po 6. uri
 Knjižničarski krožek  6. do 9. r  Ivanka Krajnc  po dogovoru, 6. ura
 Nogomet  6. in 7. r  Igor Fenko  ponedeljek, 0. ura
 Nogomet  8. in 9. r  Igor Fenko  ponedeljek, 0. ura
 Ročnodelski krožek  6. do 9. r  Vilma Ošlak  četrtek, 0. ura
 Hitri lončki in Male sive   celice  6. do 9. r  Vilma Ošlak  po dogovoru
 Košarka  6. do 9. r  Robert Suholežnik  četrtek, 0. ura
 Odbojka  6. do 9. r  Robert Suholežnik  petek, 0. ura
 Keramika  6. do 9. r  Eva Verdev  vsako 1. sredo v mesecu od 14.00 do  17.00
 Kaligrafija 
 (tečajna oblika)
6. in 7. r  Sabina Penič in
 Sabina Skok
 po dogovoru – popoldan
 Matematika za več  9. r  Metka Klinc  po dogovoru
 Dramski krožek  6. do 9. r  Aleksandra Ambrož  torek, 0. ura
 Bralna značka  6. do 9. r  Aleksandra Ambrož  
 Bralna značka 6. r.  Marjana Rojc  po dogovoru
 Mediacija vsi  Marjana Rojc  po dogovoru
 Šolski parlament in
 Šolska  skupnost
6. – 9. r  Simona Šarlah  po dogovoru
 Turistični krožek 6. – 9. r  Nataša Jager  po dogovoru
 Raziskovalna dejavnost 6.-9. r  Marjana Rojc  po dogovoru
 Vse je kemija
 (oziroma dodatni pouk)
8. in 9. r  Maja Luković  ponedeljek, 0.ura
       

                                         

PODRUŽNIČNA ŠOLA SOCKA
Obiščite spletno stran podružnične šole Socka

PODRUŽNIČNA ŠOLA NOVA CERKEV
Obiščite spletno stran podružnične šole Nova Cerkev

PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI
Obiščite spletno stran podružnične šole Šmartno v R. Dolini